• СВЕТЛО СО ЕМОЦИИ

  Разгледајте ја целата колекција на рачно изработено осветлување на Pastello. Нарачајте онлајн и производот ќе Ви биде доставен на домашна адреса.

  Купи
 • Создадете
  Ваш модел.

  Ние ја цениме креативноста на нашите клиенти. Тоа е причината зошто Ви нудиме модели врз основа на Ваша идеја. Сите модели можат да се редизајнираат и прилагодат во форма и боја по Ваш избор.

  Контактирајте не СЕГА!
 • Pastello Каталог!

  Детално опишани сите сериски модели.

  Погледни

Рачно изработено со љубов

Сите производи се рачно изработени. Тие се разликуваат по бои и форми базирани на нашето дневно расположение. Како и сите природни производи,  така и тука можат да се јават разлики во текстурата на дрвото но со тоа само ќе се додаде на убавината и уникатноста на Вашата ламба.

1

Рачно изработено со љубов

2

Високо квалитетно дрво

3

Бесплатна испорака во Македонија

4

Цена: 2900 денари

Персонализирање

Ние ја цениме креативноста на нашите клиенти. Тоа е причината зошто Ви нудиме модели врз основа на Ваша идеја. Сите модели можат да се редизајнираат и прилагодат во форма и боја по Ваш избор.

Бесплатна испорака

Сите ламби ќе бидат доставени бесплатно до Вашата адреса од страна на локалните сервиси за испорака. Нарачајте го Вашиот омилен модел и ќе Ви биде доставен во наредните 3-5 дена. Уживајте повеќе уникатност!

Безбедно плаќање

Ние практикуваме плаќање при достава. на располагање имате 7 дена пробен период. Ако имате било какви поплаки или едноставно не Ви се допаѓа одбраниот модел ќе можете да го вратите без надомест.

Подршка 24/7

Јавете ни се или пишете ни во секое време. Ние ќе Ви одговориме колку е можно поскоро. Можете да ја посетите нашата продавница која се наоѓа на улица Роза Луксембург 15 во Скопје, секој работен ден од 9 до 17 часот.

Сакате да бидете во тек? Зачленете се за нашиот нов каталог!